شرایط و ضوابط دخان سون

افرادی که از این وبسایت خرید می‌کنند، با مطالعه این صفحه شرایط و ضوابط آن را قبول دارند. شما برای خرید هرگونه دستگاه ویپ و ویپ پاد، جویس، لوازم جانبی و… از این سایت باید حداقل شرایط سنی ( ۲۱سال ) را در صلاحیت جمهوری اسلامی ایران داشته باشید. با استفاده از خدمات وبسایت دخان سون، شما موافقت می کنید که برای خرید هرگونه دستگاه ویپ و ویپ پاد، جویس، لوازم جانبی و… حداقل شرایط سنی ( ۲۱سال ) را دارید.

درباره دخان سون بیشتر بدانید

5+

سال‌های فعالیت

1k+

محصولات

13K+

مشتریان وفادار

افرادی که از این وبسایت خرید می‌کنند، شرایط و ضوابط آن را قبول دارند. شما برای خرید هرگونه دستگاه ویپ و ویپ پاد، جویس، لوازم جانبی و… از این سایت باید حداقل شرایط سنی ( ۲۱سال ) را در صلاحیت جمهوری اسلامی ایران داشته باشید. با استفاده از خدمات وبسایت دخان سون، شما موافقت می کنید که برای خرید هرگونه دستگاه ویپ و ویپ پاد، جویس، لوازم جانبی و… حداقل شرایط سنی ( ۲۱سال ) را دارید.

بسیاری از محصولات موجود در فروشگاه اینترنتی ویپ دخان سون حاوی نیکوتین است که ماده ای سمی و اعتیاد آور محسوب می‌شود. دستگاه های ویپ و پاد سیستم برای استفاده توسط افراد سیگاری با حداقل سن قانونی ( ۲۱سال ) در نظر گرفته شده است و نباید توسط کودکان، زنان باردار استفاده شود. اگر در شرایط خاص پزشکی هستید، حتما می‌بایست در ابتدا با پزشک خود استفاده از محصولات موجود در دخان سون را در جریان بگذارید؛ سپس درصورت تایید پزشک می‌توانید از محصولات این فروشگاه استفاده نمایید. محصولات موجود در فروشگاه ویپ دخان سون در نظر گرفته شده است تا به عنوان جایگزین تنباکو استفاده گردد. دستگاه های ویپ به جهت ترک قلیان و دستگاه های پادسیستم به جهت ترک سیگار مورد مصرف قرار می‌گیرند. محصولات موجود در فروشگاه اینترنتی دخان سون مناسب برای کودکان و حیوانات خانگی نمی باشد و می‌بایست از دسترس آنها دور نگهداشته شود.

روش نگهداری از باتری :

باتری و شارژر Li-Ion را دور از دسترس کودکان و حیوانات خانگی نگه دارید.

لطفاً باتری‌ها و شارژر را بر روی سطوح چوبی یا فرش و بدون مراقبت رها نکنید.

قبل از استفاده یا شارژ باتری دستگاه خود می‌بایست ابتدا این دستورالعمل ها و هشدارهای ایمنی را بخوانید.

عدم مطالعه و پیروی از دستورالعمل های زیر در صورت شارژ یا استفاده نادرست ممکن است منجر به آتش سوزی، صدمه شخصی و آسیب به اموال شود.

شارژ بیش از حد عمر باتری را کوتاه کرده و در ظرفیت بالا منجر به انفجار باتری درون دستگاه تان خواهد شد که این عمر مسبب منفجر شدن دستگاه ویپ، پاد سیستم و… می‌شود.

به هیچ عنوان باتری های دستگاه را بیش از ظرفیت‌شان شارژ نکنید؛ درصورت تکمیل شدن شارژ دستگاه، بلافاصله دستگاه را از شارژ بیرون کشیده و کابل شارژ را از دستگاه خود جدا کنید.

پرسش یا پاسخ خود را پیدا نکردید ؟!

اصلا نگران نباشید. ما همیشه در کنار شما هستیم.

تلفن تماس

واتساپ